
Als voedingsdeskundige doe ik vaak ideeën op, die ik vervolgens helemaal verbouw naar een gezondere variant. Er is dan niets meer van het oude recept over, maar het is wel minstens zo lekker. Dit dessert is weer super makkelijk om te maken. Speciaal voor Pasen maakte ik deze variant. Ik kan je zeggen, het is heel goed gelukt. Met dank aan mijn schoonzus, voor de inspiratie.
Per glaasje heb je nodig
1. Wat lepels fruithapje peer, mango, abrikoos bio. Ik kocht deze bij ah. Nee, deze post is niet gesponsord. Het is gewoon een heel goed fruithapje. Lekker en zonder troep. Smeer wat lepels van dit fruithapje tegen de zijkanten aan de binnenkant van het glas.
2. Vul het glas met magere kwark vanille. Ook hier geef ik je toch maar de merknaam, want deze is heel erg lekker. Ik gebruikte de kwark vanille van Optimel.
3. Doe er nog wat limoenrasp over van een bio limoen. Leg er een paasei op naar keuze en serveer direct.

Super mooi om te zien, toch? Ik word er helemaal blij van. Wil je een video zien van hoe ik dit nagerecht voor Pasen maak? Kijk dan even op mijn Instagram of Facebook. Volg me voor meer inspiratie.
